06 жовтня 2016 року в приміщенні Аграрного коледжу управління і права ПДАА працював мобільний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.
Юридичні консультації надавали працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студенти аграрного коледжу.
Цього дня усі бажаючі мали змогу отримати фахову правову безкоштовну первинну правову допомогу, а також оформити звернення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Люди, які звернулись до мобільного консультаційного пункту отримали роз’яснення із земельного, житлового, сімейного законодавства, а також – інформаційні листівки про послуги та місцезнаходження Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.