Впродовж звітного періоду Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області було видано 66 доручення адвокатам, з яких 18 для здійснення захисту затриманим особам, 2 для проведення окремої процесуальної дії та 46 для захисту за призначенням згідно постанови слідчого та ухвали суду у кримінальному провадженні.
Робота місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
БУСЬКИЙ МЦ – 8 нових звернень, прийнято 6 рішень про надання безоплатної правової допомоги, видано 6 доручення адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
ПЕРШИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ МЦ – 26 нових звернень, прийнято 6 рішень про надання безоплатної правової допомоги, видано 8 доручення адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
ДРУГИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ МЦ – 11 нових звернень, прийнято 6 рішень про надання безоплатної правової допомоги, видано 10 доручень адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
САМБІРСЬКИЙ МЦ – 7 нових звернень, прийнято 1 рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, видано 1 доручення адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
СТРИЙСЬКИЙ МЦ – 15 нових звернень, прийнято 3 рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, видано 3 доручення адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ МЦ – 3 нових звернень, видано 4 доручення адвокатам для надання безоплатної правової допомоги
Зареєстровано фінансові зобов’язання по програмі 3603030 «Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» на суму 21787,14 грн.
Державною казначейською службою України проведено оплату за надані послуги адвокатів за актами виконаних робіт, складеними впродовж грудня 2015 року у сумі 21787,14грн.
Події Регіонального центру:
22 січня 2016 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, під головуванням директора регіонального центру Ігора Микитина, відбулась робоча нарада директорів місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги Львівської області (далі – МЦ) та керівного складу Регіонального центру (далі – РЦ), На робочій нараді було проведено аналіз роботи Місцевих центрів у 2015 році.
Трохи згодом пройшла skype-конференція з Координаційним центром з надання правової допомоги, основною темою для обговорення стали плани у роботі РЦ та МЦ на 2016 рік.