22 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко та директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко підписали Меморандум про співпрацю з комунальним підприємством «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради в особі начальника Віталія Хрустицького.
В межах Меморандуму сторони планують: організовувати виїзні консультативні пункти на базі комунального підприємства, в яких будуть надавати правову допомогу працівники центрів БВПД; перенаправляти клієнтів; проводити спільні заходи (семінари, тренінги, круглі столи тощо); обмінюватися інформацією про плани діяльності, проекти і програми; проводити роз’яснювальну роботу з метою залучення у встановленому порядку адвокатів, юристів, об’єднань до надання безоплатної первинної правової допомоги.
Після підписання присутні обговорили плани на найближчі місяці та проведення спільних прийомів громадян.
Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П’ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: office.chernihiv@legalaid.cn.ua
Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.