05 жовтня 2016 року представниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено робочу зустріч з Головою Калашниківської сільської ради Василем Басарабом.
В ході зустрічі директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас поінформував очільника сільської ради про основні завдання та функції, які здійснює місцевий центр, а також розповів, що з 1 вересня цього року усі особи, які на законних підставах перебувають на території України отримали можливість скористатись безоплатною первинною правовою допомогою.
Окрім того, Ігор Рибас, наголосив на необхідності об’єднання зусиль з метою забезпечення жителів села Калашники Полтавського району безоплатною правовою допомогою.
Тож, визначившись з основними напрямками співпраці, сторонами було підписано відповідний Меморандум про співпрацю, який спрямовано на підвищення правової спроможності Калашниківської громади.