Пілотний проект співпраці місцевих центрів з надання БВПД у Рівненській області з громадськими приймальнями народних депутатів набирає обертів.
Днями відбулося практичне втілення домовленостей: фахівці Сарненського місцевого центру разом з помічником-консультантом народного депутата України Василя Яніцького провели спільний прийом громадян.
Директор Сарненського МЦ Микола Павлюк, головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Юлія Болкуневич та представник громадської приймальні нардепа Оксана Слободзян надали юридичну допомогу жителям Дубровиці, які звернулися у громадську приймальню для отримання юридичних консультацій.
Таким чином, прийшовши зі своїми проблемними питаннями до народного обранця, громадяни мали змогу отримати фахові консультації та роз’яснення з тих чи інших питань. Переважно звернення стосувалися соціального захисту та пенсійного забезпечення.
Подібні форми прийому громадян будуть проводитися і надалі, а спільна робота Сарненського місцевого центру та громадських приймалень народних депутатів тільки розширюватиметься.
Довідково: Сарненський місцевий центр знаходиться за адресою м. Сарни, вул. Широка 22 (другий поверх приміщення «Приватбанку»). Тел.: (03655) 3-22-20, (067) 856 74 35. Телефон безкоштовної гарячої лінії – 0 800 213 103 (цілодобово).