22 грудня 2015 року, в приміщенні Новосанжарського центру зайнятості за ініціативи Благодійної організації “Світло Надії” та за участі працівників Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД пройшов семінар для внутрішньо-переміщених осіб.
По завершенню семінару присутні мали можливість отримати первинну правову допомогу від координатора юридичної служби організації “Світло Надії” Яни Кравченко. Особи, які потребують вирішення своїх проблем саме в суді отримали консультацію про необхідний перелік документів та порядок звернення до Центру від директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Рибаса.
Після семінару представники центру та благодійної організації обмінялись досвідом та обговорили план подальшої співпраці на 2016 рік.