16 червня в режимі онлайн-конференції у стінах Регіонально центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області провели семінар-нараду з інтеграторами місцевих центрів на «Окремі аспекти комунікаційної діяльності інтеграторів системи БВПД».
Наталія Рибалка, начальник відділу оргроботи, юридичної діяльності та персоналу, наголосила на актуальності і необхідності налагодженої роботи у сфері комунікації системи БВПД Сумщини.
Комунікатор Регіонального центру Наталка Лесик-Карбовська разом із інтеграторами Сумського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Шестерніною, Шосткинського центру Ольгою Правосуд, Охтирського центру Мариною Лапоног та Конотопського місцевого центру Оксаною Козіною обговорили особливості подання новин, їх оформлення та хід роботи над звітними документами за ІІ квартал 2017 р.
Довідково про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області:
Адреса: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.
Тел. (0542) 603 645, 603 647, 603 649.
Телефон єдиної системи безоплатної правової допомоги: 0 (800) 213 103