16 серпня 2016 року Коломийським МЦ з надання БВПД проведено семінар-навчання новопризначених працівників бюро правової допомоги, як структурного підрозділу місцевого центру. В ході проведення заходу, новопризначеним працівникам доведено нормативно- правові документи, що стосуються роботи бюро правової допомоги, вимоги, цілі та завдання щодо діяльності Бюро. Семінар провів директор Коломийського МЦ з надання БВПД Василь Дутчак.
Начальники відділів: правоосвітницької роботи та взаємодії з суб`єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Смерек, правової інформації та консультації Оксана Недільська, організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ольга Гальчук, відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури Наталя Яцко, надали методичну та практичну допомоги новопризначеним працівникам відділу «Верховинське бюро правової допомоги» – заступнику начальника відділу Ірині Цехняк та головному спеціалісту Аллі Зеленчук.
{gallery}pictures/2016.08.16_семінар{/gallery}