18 лютого 2016 року до Дня соціальної справедливості, Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Коломийським міськрайонним центром зайнятості проведено семінар з соціально незахищеними верствами населення, особами які знаходяться на обліку як безробітні, учасниками бойових дій, у тому числі учасниками АТО. Всім присутнім було доведено інформацію про можливість отримання безоплатної правової допомоги, соціальну програму Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав.
{gallery}pictures/2016.02.18_семінар{/gallery}