Упродовж тижня фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його відділів – Теофіпольського і Красилівського бюро правової допомоги провели низку заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Зі школярами говорили про необхідність отримати паспорт громадянина України після досягнення ними 14-річного віку.
Заходи на тему: «Порядок оформлення паспорта громадянина України» відбулись у школах Старокостянтинівського, Теофіпольського та Красилівського районів.
Спілкуючись з учнями, юристки місцевого центру і бюро правової допомоги наголошували, що відповідно до вимог українського законодавства кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Аудиторії також пояснили, куди необхідно звертатися, щоб оформити паспорт, які документи слід мати з собою та яка відповідальність передбачена за відсутність паспорта.
* * *
Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
(м. Старокостянтинів, вул. Миру, 1/2, 1 поверх, тел. (03854) 4-54-75)
Красилівське бюро правової допомоги — м. Красилів, вул. Театральна, 1, тел. (03855) 4-26-60, 4-27-70.
Теофіпольське бюро правової допомоги — смт Теофіполь, вул. Б. Хмельницького, 9, тел. (03844) 3-16-84, 3-09-05.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.