20 лютого 2018 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігор Микитин спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванною Смачило провели виїзний прийом громадян у Заболотцівській ОТГ Бродівського району.
Прийом також провели: директор Буського місцевого центру з надання БВПД Іван Скочко за присутності голови ОТГ М. Дискант, фахівці Бродівського бюро правової допомоги, представники нотаріату, виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
Консультування громадян здійснювались у рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».
На прийомі громадяни отримали вичерпні юридичні консультації із спадкових питань, пенсійного забезпечення, відкриття та роботи центру з надання адміністративних послуг.
Також було розповсюджено буклети з юридичними консультаціями.
Нагадаємо, за детальною інформацією з питань отримання правової допомоги звертайтесь у Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Буськ, вул.Петрушевича, 8; конт.тел.: (264) 2-11-12.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).