Координаційною радою молодих юристів, створеною при Кременчуцькому міському управлінні юстиції у ході Всеукраїнського тижня права реалізується проект “Консультування від “А” до “Я”.
10 грудня 2015р. в “громадській приймальні” Кременчуцького міського управління юстиції спеціалістами управління, працівниками Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатами системи безоплатної вторинної правової допомоги проведено спільний прийом громадян.
Для отримання правової допомоги на прийом звернулось 12 громадян. Наталією Чорновол – заступником начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД прийнято 7 письмових звернень для отримання безоплатної вторинної правової допомоги з питань стягнення заробітної плати при звільненні, визнання права власності в порядку спадкування, складання заяви про заміну сторони у виконавчому провадженні, оскарження рішення суду в апеляційному порядку.