29 січня 2016 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги Наталія Радушинська та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тогунова Вікторія прийняли участь у записі програми «Право» на Житомирському обласному радіо . Програма «Право» в ефірі Житомирського обласного радіо буде транслюватись о 18.20 1 лютого 2016 року.