Директор Хмельницького місцевого центру з надання БВПД розповів новообраним сільським і селищним головам, які повноваження мають органи місцевого самоврядування у сфері безоплатної правової допомоги та як працює система БПД в Україні.
Наприкінці минулого тижня директор Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Григорій Гоцький провів тематичну зустріч із новообраними сільськими та селищними головами Віньковецького, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Славутського, Теофіпольского та Ярмолинецького районів Хмельницької області.
Участь у заході взяли 38 сільських і селищних голів, які підвищують свою кваліфікацію у Хмельницькому обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації за програмою короткотермінового семінару «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації».
Предметом обговорення стали повноваження органів місцевого самоврядування у сфері безоплатної правової допомоги, визначені статтею 38-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та напрямки їхньої співпраці з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час зустрічі Григорій Гоцький розповів присутнім про діяльність Хмельницького місцевого центру з надання БВПД, ознайомив сільських та селищних голів з переліком послуг, які надає центр, та категорій осіб, які можуть ними скористатися, а також відповів на запитання учасників семінару.