09 липня на Тернопільщині з робочим візитом побував директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. В рамках візиту керівник системи БПД ознайомився з роботою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та провів низку зустрічей.
Питання взаємодії органів адвокатського самоврядування та системи безоплатної правової допомоги обговорили під час зустрічі з Головою Ради адвокатів Тернопільської області Тарасом Будзом та головою комісії якості, повноти та своєчасності надання адвокатами БВПД Марією Карпою. Учасники відзначили якісно високий рівень робочого партнерства адвокатів та системи БПД в регіоні.
Олексій Петрович не оминув увагою місцеві центри та бюро правової допомоги.
З директорами обговорили перспективи розвитку системи. Керівники мали можливість задати всі питання, що цікавлять фахівців МЦ та отримали вичерпні відповіді.
Директор Координаційного центру під час спілкування з адвокатами та колективом РЦ поділився досвідом функціонування системи безоплатної правової допомоги в Шотландії. «Забезпечення права на правову допомогу в Україні в сфері його доступності та якості багато в чому перевершило цілу низку інших країн світу. Проте завжди є до чого прагнути, а тому ми не зупиняємось на досягненому та ставимо нові цілі для системи безоплатної правової допомоги нашої держави», – зазначив Олексій Бонюк.
«Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері, де мали змогу поспілкуватись не просто колеги, а однодумці, об’єднані спільними місією баченням та цінностями» – розповіла директор Регіонального центру Ірина Хондогій.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).