27 жовтня в приміщенні Громадського центру відбувся тренінг “Критичне мислення – проти медіаманіпуляцій” Захід проводився Інститутом демократії імені Пилипа Орлика за підтримки USAID через Інтерньюз. Алла Федорина заслужений журналіст України, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика доступно та змістовно проінформувала присутніх.
Участь у тренінгу взяли представники Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники Білопільського, Путивльського та Краснопільського правових бюро.
Спілкувалися про вміння критично мислити, сприймати інформацію та про ознаки маніпуляцій. Дізнавалися, чи вміємо ми розрізняти пропаганду та звичайну інформацію? Розпізнаємо, коли нами маніпулюють, і що повинні знати, аби не піддатися цьому? Як розрізняти фейки! Набуті знання закріпили вправами