29 листопада 2016 року директор Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Рудих взяв участь у V Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства.
Там він представив інформаційні буклети системи БВПД, провів роз’яснення для учасників форуму, котрих зацікавила інформація про діяльність центрів безоплатної правової допомоги в місті Києві та системи загалом.
На Форумі домовилися про співпрацю з ветеранською організацією «Братерство учасників бойових дій України», а також оговорили можливості подальшої співпраці з батальйоном Національної гвардії України ім. Кульчицького. Наразі працівники Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідували батальон та надають безоплатну правову допомогу бійцям у телефонному режимі – ми писали про це раніше.
У роботі Форуму взяли участь Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив», Реанімаційний пакет реформ, Громадяни в дії, Правовий простір безоплатна правова допомога в Україні, міжнародний фонд «Відродження », посольство Канади, посольство Швеції, Програма розвитку ООН в Україні та інші. Так зокрема, організація Ради Європи та захисту прав людини, провела презентацію на тему «Посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб в Україні».
Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи та інші громадяни можуть отримати консультування або допомогу з будь-якого іншого цивільного або адміністративного питання по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:
Перший київський місцевий центр Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 |
Другий київський місцевий центр Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б |
||
Третій київський місцевий центр Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 |
Четвертий київський місцевий центр Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900
|
Або на цілодобовій гарячій лінії 0-800-213-103.