![42156858 471003806730277 1905452091862679552 n](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/42156858_471003806730277_1905452091862679552_n.jpg)
«У дитини, як і в будь-якого громадянина України, існують свої права. Дітям захистити свої права найважче, тому завдання фахівців системи безоплатної вторинної правової допомоги навчити дітей захищати себе. Але діти повинні розуміти, що права крокують поряд з обов’язками і, відстоюючи свої права, не можна забувати про виконання певних обов’язків», – наголосила Олена Шишкарьова, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.
![20180920 080528](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/20180920_080528.jpg)
Під час тематичної гри діти відображали права та обов’язки на долоньках, а потім разом з фахівцями системи безоплатної правової допомоги створили карту своїх прав та обов’язків.
![20180920 082431](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/20180920_082431.jpg)
Окрім того, діти дізнались, що 2018 рік оголошений в Україні Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право».
![42247801 500772880390507 6019517014622601216 n](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/42247801_500772880390507_6019517014622601216_n.jpg)
![20180920 080854](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/20180920_080854.jpg)
![42286609 279861179514366 4476549356404604928 n](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/20/42286609_279861179514366_4476549356404604928_n.jpg)
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.