23 січня 2017 року начальником відділу «Великописарівське бюро правової допомоги» Євгеном МОРОЗОМ здійснено виїзний прийом до с. Добрянка, Великописарівського району, який заздалегідь був заплановано.
Фахівець бюро зустрівся з головою Добрянської сільської ради Вячеславом СЕВІДОВИМ. Євген МОРОЗ повідомив,
що з метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги передбачено здійснення виїзних прийомів до віддалених територіальних громад.
Також домовилися про тісну співпрацю для розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги. На дошці оголошень розміщено контактну інформацію про Великописарівське бюро правової допомоги, місце знаходження якого: смт. Велика Писарівка. вул. Ярослава Мудрого, 1 тел. (05457) 5-15-20.
У приміщенні Добрянської сільської ради Євген МОРОЗ здійснив прийом громадян. Мета проведення таких заходів – надання консультативної допомоги населенню.
Під час прийому жителями населеного пункту підіймалася низка важливих питань зокрема: соціальні, спадкові та земельні.
Євген МОРОЗ ознайомив громадян з можливістю отримання електронного доступу до сервісів Міністерства юстиції України та про можливість отримання консультацій за телефоном гарячої лінії
0-800-213-103.
Наприкінці всім клієнтам надано вичерпні відповіді на запитання та вручено інформаційні буклети.