З нагоди відзначення Дня захисту дітей представники Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги долучилися до проведення святкового заходу «100 ідей для дітей», який проходив на центральній площі міста Ковеля.
Мета проекту: допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні, сформувати усвідомлений підхід до вибору спеціальності, змінити стереотипне уявлення щодо різних ремесел.
Ковельський місцевий центр презентував професію юриста. Дітям роз’яснили, що юрист – це професіонал,який досконало володіє правовими знаннями і стоїть на сторожі закону. Відмінно орієнтуючись у правовій галузі, він захищає інтереси громадян, які звертаються до нього за допомогою.
Представники Центру провели для дітей правовий флешмоб у формі гри. Дітям задавали запитання, пов’язані з професією юриста, а переможцям вручали іграшкові посвідчення адвокатів.
Також фахівці системи безоплатної правової допомоги ознайомили присутніх з основними напрямками роботи Ковельського місцевого центру з надання БВПД, а також розповсюдили друковану інформацію про безоплатну правову допомогу та загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».
Довідково:
Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел. (03352) 3-30-63.