14 вересня 2018 року на базі Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги особистий прийом громадян провів радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв разом із директором Регіонального центру з надання БВПД Наталією Смолярчук, Луцького місцевого центру Ольгою Кудрицькою та начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олегом Тимченком.
Перед кабінетом — мешканці обласного центру, котрі озвучили на прийомі питання оформлення права власності на земельну ділянку, виплати заборгованості по заробітній платі, перерахунку пенсії, порядку визнання житлового будинку аварійним тощо.
Своєю чергою радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв вирішив посприяти у вирішенні озвучених проблем, у тому числі, й у вигляді депутатських запитів.
Всіх лучан фахівці прийняли відповідно до черги та надали їм належні роз’яснення. Запити ж будуть скеровані до профільних структур.
Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36,
Тел. (0332) 78-79-96,
Е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Прогресу, буд. 7,
Тел: 77-07-17
E-mail: lutsk1.volyn@legalaid.lt.ua