Відкриття дистанційного пункту консультування засуджених до позбавлення волі – одне з основних завдань, яке вирішили представники Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області та Державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» під час перебування у місці позбавлення волі 14 листопада.
Представники Регіонального центру – директор Ігор Микитин та начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Наталія Мелян відвідали засуджених Львівської установи виконання покарань №19.
Варто відмітити, що сторони провели перше спільне з керівництвом зазначеної установи правове консультування засуджених до довічного ув’язнення із роз’ясненням положень чинного законодавства у межах дистанційного пункту.
В той же день Наталія Мелян відвідала Державну установу «Миколаївська виправна колонія №50», де обговорила з її керівництвом актуальні питання організації роботи та функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.
Нагадаємо, робочі зустрічі представників Регіонального центру та установ виконання покарань відбулась в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).