11 жовтня відбулось засідання робочої групи із забезпечення ефективної реалізації Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у Львівській області, у якому взяли участь представники Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Упродовж засідання директор Центру Юлія Грушицька доповіла про роль системи БВПД у релізації Проекту. Зокрема, вона зазначила проблемні питання інформування мешканців пілотної Давидівської ОТГ щодо впровадження Проекту; про поточні результати здійснення виїздів з надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин.
Реалізація Проекту Світового банку дасть можливість впорядкувати інформацію про земельні ресурси, які є на території ОТГ, а відтак сприятиме їх правовому управлінню.
Участь в засіданні робочої групи також взяли консультант Світового Банку з питань земельної реформи та земельних відносин, керівник Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Денис Нізалов, координатор з питань взаємодії з органами державної влади Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Вікторія Штець та консультанти з впровадження проекту.
Засідання робочої групи відбулось у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
За детальною інформацією звертайтесь у Перший львівський місцевий центр з надання БВПД за адресою:
м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 71; конт.тел.(032) 237-08-09.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).