4 листопада 2016 року працівники Маньківського бюро правової допомоги провели тренінг з учнями 9-10 класів Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» на тему: «Відповідальність неповнолітніх за вчинення адміністративних правопорушень». Під час тренінгу обговорювались причини вчинення правопорушень неповнолітніми та передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення відповідальність.
Також до відома учасників тренінгу було доведено інформацію про роботу Маньківського бюро правової допомоги, про право громадян на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, поширено друковані матеріали на тему: «Правопорушення, які ми вчиняємо щодня», «Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати?».