7 квітня 2017 року на базі Бобровицького бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю заступника начальника Бобровицького бюро правової допомоги Інни Овдій.
За вирішенням правових питань звернулося 5 осіб. Два учасника АТО потребували роз’яснення порядку відділення земельних ділянок. Інших двох осіб турбувало питання щодо порядку оскарження рішень посадових осіб податкової поліції. Ще одну особу цікавив механізм перерахунку пенсії.
Нагадуємо, що за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, оф. 711.
За отриманням правових консультацій та захистом своїх прав мешканці Бобровицького району можуть звернутись до Бобровицького бюро правової допомоги за адресою: м. Бобровиця, вул.30 років Перемоги, 13 або зателефонувати (04632) 2-14-41 чи (04632) 2-13-10.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.