30 березня 2016 року в міському Парку культури та відпочинку працівники відділу попередньої роботи з клієнтами Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД провели «вуличне інформування».
Працівники Центру роз’яснили громадянам порядок звернення до МЦ та основні функції Центрів з надання БВПД.
Також було розповсюджено буклети, які містять інформацію про розташування аналогічних місцевих центрів в інших містах Житомирській області; про можливість отримання безкоштовної правової допомоги від держави та перелік документів, необхідних при зверненні до Центрів для отримання безоплатної правової допомоги.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |