Сьогодні, 30 грудня, директор РЦ Василь Овдіюк з робочим візитом відвідав Сарненський місцевий центр з надання БВПД.
Там очільник Регіонального центру провів нараду за підсумками року з працівниками місцевого центру та обговорив напрямки подальшої роботи у 2017 році.
Зокрема, Василь Овдіюк заслухав звіти про виконану роботу директора місцевого центру Миколи Павлюка та керівників структурних підрозділів МЦ. Окрім того, одне з питань, які обговорювалися під час наради, стосувалося взаємодії Регіонального та Сарненського місцевого центрів при забезпеченні прав громадян на безоплатну вторинну правову допомогу.
Окрім того, Микола Павлюк підбив підсумки роботи бюро правової допомоги, які є структурними підрозділами Сарненського МЦ.