У Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 14 січня відбулися нарада та навчальний семінар для працівників центру та бюро правової допомоги. Під час заходів підбили підсумки роботи центру та розглянули зміни в законодавстві, які позначаться на діяльності центру.
Директор місцевого центру Володимир Бузиль звернув увагу колег на законодавчі новації, які набули чинності 1 січня 2019 року та визначають діяльність центру, пов’язану із представництвом інтересів осіб у суді штатними юристами. Відтак учасники семінару обговорили категорії справ, в яких мають право брати участь працівники центру, та порядок заміни представників у тих справах, які перебувають на розгляді суді.
У семінарі також взяла участь начальниця архівного відділу Шепетівської районної державної адміністрації Людмила Караван, яка розповіла про порядок формування, опису та знищення справ постійного, тимчасового та тривалого зберігання.
З-поміж інших питань, які обговорили на нараді, – організаційні та господарські, а також стан дотримання виконавської дисципліни.
* * *
Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
(м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44, тел. (03840) 4-00-15)
Білогірське бюро правової допомоги — смт Білогір’я, вул. Шевченка, 44, тел. (03841)2-04-68.
Ізяславське бюро правової допомоги — м. Ізяслав, вул. Жовтнева, 16а тел. (03852)2-61-70.
Нетішинське бюро правової допомоги — м. Нетішин, пр. Незалежності, 12 тел. (03842)9-04-05.
Полонське бюро правової допомоги — м. Полонне, вул. Л.Українки, 101 тел. (03843)2-03-52.
Славутське бюро правової допомоги — м. Славута, вул. Миру, 15 тел. (03842)7-06-14.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.