У п’ятницю, 2 грудня, в Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась інструктивна нарада з працівниками центру та бюро правової допомоги щодо виконання плану заходів в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
З працівниками бюро правової допомоги обговорили, зокрема, питання організації в містах та районах семінарів, круглих столів, зустрічей та інших правопросвітницьких заходів на підприємствах, в установах та організаціях, навчальних закладах та закладах культури.
Крім того, на нараді підбили підсумки діяльності бюро правової допомоги за перших три місяці роботи та провели навчальний семінар з питань представництва інтересів громадян працівниками бюро правової допомоги в суді та інших органах.