Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Віталія Молнар та головні спеціалісти відділу попередньої роботи з клієнтами Хустського місцевого центру з надання БВПД Яна Буковецька та Ростислав Довбак здійснили виїзд до с.Нижній Бистрий Хустського району.
Зокрема, правники відвідали Нижньобистрівську ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. та Нижньобистрівську ЗОШ І-ІІІ ст. Працівники Хустського місцевого центру роз’яснили дирекції та вчителям шкіл порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу, підстави та державні гарантії, регламентовані Законом України «Про безоплатну правову допомогу».
Крім того, із Нижньобистрівським сільським головою Юрієм Муханюком та секретарем сільської ради Оксаною Рогалик було обговорено питання доступу громадян до безоплатної первинної правової допомоги та спроможність органу місцевого самоврядування до утворення спеціалізованої установи або залучення особи приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги. Під час спілкування учасникам заходів та мешканцям села роздали інформаційні буклети та календарі із зазначенням координат Хустського місцевого центру.