22 березня на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» (з лат. – «народжені перемагати») на кубок ректора ТНЕУ. Об’єктивніть та справедливість оцінювання забезпечувало високопрофесійне журі, до складу якого увійшов представник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Володимир Карий.
68 команд старшокласників – понад чотири сотні учасників із семи областей України зійшлися у гострому поєдинку в чотирьох секціях: правовій, історико-філологічній, соціолого-психологічній та секції міжнародного права, міжнародних відносин і дипломатії.
На учасників чекали захоплюючі завдання, творчі конкурси, цікаві змагання. Дебати, конкурс капітанів, мозковий штурм, інтелектуальні рівняння, емпіричні завдання, обмін – це далеко не весь перелік заходів, які проводилися у рамках турніру.
Учасників заходу глибоко вразила виставка картин студента юридичного факультету Кирила Богданюка – унікального самородка, неймовірно талановитого художника, хлопця з відкритою душею та щирим серцем, який вміє дарувати людям радість через своє мистецтво. Юний митець працює з технікою енкаустика – виконання картин восковими олівцями за допомогою гарячої праски.
Окрім цього,упродовж турніру для учасників проводилися тематичні майстер-класи, ділові ігри за професійним спрямуванням, тренінги тощо. А ще учасники мали чудову нагоду щиро поспілкуватися, налагодити цікаві науково-практичні зв’язки та зміцнити дружні стосунки.
Події такого формату – це симбіоз приємних хвилювань, запальних дискусій та генерування нових ідей, турніримотивують до нових творчих звершень та надихають на розширення власних горизонтів.
Дізнатися більше інформації про безоплатну правову допомогу можна на сайті за посиланням чи зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).