16 травня 2016 року на базі Територіального центру соціального обслуговування виконкому Київської районної в м. Полтаві ради працював виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Громадяни порушували питаннями щодо успадкування майна, створення ОСББ та договірних відносин.
Спеціалісти розглянули та проаналізували кожне звернення, надали консультації та роз’яснення відповідно до чинного законодавства.
Досягнуто домовленості про виїзд фахівця Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД спільно з «соціальним офісом» до сіл Івонченці, Рибці, Яківці.