Із метою підвищення рівня правової освіти громадян та створення належних умов для набуття правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки у Великописарівському секторі з питань пробації було організовано проведення інформаційного заходу у межах Всеукраїнського тижня права.
4 грудня заступник начальника Великописарівського бюро правової допомоги Євген Мороз спільно зпровідним інспектором Валерією Тараненко розкрили тематику щодо захисту своїх прав особисто або за допомогою доступу до системи безоплатної правової допомоги України. Вони розповіли про застосування норм міжнародного права спільно з національним правом при захисті порушених прав в судовому порядку. Також нагадали про порядок залучення у кримінальну справу захисника, про порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги, як у кримінальних, так і в цивільних справах.
У свою Євген Мороз проінформував про збільшення прожиткового мінімуму з 1 грудня поточного року, що у свою чергу розширює доступ осіб для тримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Повідомлено телефон гарячої лінії, за яким можна одержати правову консультацію цілодобово з будь-якого питання 0-800-213-103.
Великописарівське бюро правової допомоги: вул. Я. Мудрого, 1; т. (05457) 5-15-20, (050)066-18-31, (097) 77-99-313.