20 березня 2018 року начальниця Золочівського бюро правової допомоги Ольга Сагата провела робочу зустріч з керівництвом військової частини А252.
Зустріч мала на меті налагодження співпраці для забезпечення захисту прав військовслубовців Збройних сил України та планування спільних правопросвітницьких заходів.
Варто також зазначити, що з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги військовослужбовців, організовано роботу дистанційного пункту консультування у військовій частині А2562 міста Золочів.
Нагадаємо, за детальною інформацією з питань отримання правової допомоги звертайтесь у Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Буськ, вул.Петрушевича, 8; тел.: (264) 2-11-12.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).