06 жовтня 2017 року у Вінницькому місцевому центрі з надання БВПД відбулась урочиста нарада з нагоди професійного свята – Дня юриста. У заході взяли участь працівники центру та бюро правової допомоги, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Сергій Фролов, голова Вінницької обласної організації «Спілка юристів України» Олексій Гончар, представник Ради адвокатів Вінницької області Анатолій Грачов та адвокати.
З вітальним словом до присутніх звернулась директор Вінницького місцевого центру Лариса Пікановська та побажала всім життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності. В свою чергу, Олексій Гончар вручив директору почесну Грамоту Вінницької обласної організації «Спілка юристів України». «Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів» – відзначив голова Вінницької обласної організації «Спілка юристів України».
Сергій Фролов вручив працівникам Вінницького місцевого центру з надання БВПД Грамоти від Регіонального центру за сумлінну працю та високий професіоналізм. «Нехай всі ваші професійні зусилля винагороджуються повагою і довірою громадян» – зазначив Сергій Олександрович.
Також, з нагоди відзначення Дня юриста працівники центру, бюро та адвокати були нагороджені почесними Грамотами Вінницького місцевого центру з надання БВПД, Вінницької обласної організації «Союз юристів України» та Ради адвокатів Вінницької області.
Після завершення урочистої частини відбулась оперативна нарада, де були обговорені результати роботи Вінницького місцевого центру за III квартал та наказ щодо створення Комісії, метою якої є оцінювання, забезпечення якості, повноти та своєчасності надання первинної та вторинної правової допомоги працівниками центру.
Нагадуємо, Вінницький місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Вінниця, вул. Порика, 29.
Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).