Про реалізацію права голосу на виборах Президента України громадянами України, які вперше у своєму житті братимуть участь у голосуванні, та у рамках проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу», 6 березня 2019 року говорив інтегратор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук на зустрічі зі студентами ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського.
Зокрема, увагу присутніх акцентовано на можливості і процедурі перевірки включення себе до Державного реєстру виборців і списків виборців на виборчих дільницях, порядку зміни виборцем місця голосування без зміни виборчої адреси та власне порядку голосування.
Зацікавленість у слухачів також викликала інформація щодо відповідальності за порушення законодавства про вибори Президента України.
Окрім того, Степан Слащук висвітлив питання гендерної рівності та розповів про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.
На запитання учасників зустрічі були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення.
На завершення заходу серед присутніх розповсюджені буклети про систему безоплатної правової допомоги та тематичні інформаційні матеріали із питань гендерної рівності.
Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail:office.volyn@legalaid.lt.ua
Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.lt.ua
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).