1 березня за участі члена Координаційної ради, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Олени ДЕМЧЕНКО у приміщенні Сумської облдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції.
На заході члени Координаційної ради обговорили земельні питання, зокрема, законність користування певними ділянками на території Сумщини.
Нагадаємо, що учасники АТО підлягають наданню послуг системи БВПД.
Безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) – це вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя та включає в себе такі види правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.
Право на отримання вказаних правових послуг стосовно питань, пов’язаних з соціальним захистом, отримають також учасники АТО, які мають статус учасника бойових дій.
Для підтвердження статусу учасника АТО при зверненні до місцевого центру з надання БВПД необхідно мати при собі посвідчення учасника бойових дій встановленого зразка.
Довідково про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області:
Адреса: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.
Тел. (0542) 603 645, 603 647, 603 649.
Телефон єдиної системи безоплатної правової допомоги: 0 (800) 213 103