03 листопада 2015 року працівники Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у відкритому публічному форумі «Подолаємо хабарництво разом!».
У рамках заходу виступили фахівці з проблемними та актуальними питаннями щодо протидії хабарництву у повсякденній та професійній сфері. Зокрема Сергій Гула – голова громадської організації «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» детально та з наведенням практичних порад висвітлив питання щодо протидії хабарництву у судових та правоохоронних органах. Інші доповідачі розкрили питання щодо протидії хабарництву у таких сферах як освіта, медицина та при вирішенні земельних питань.
У цілому даний захід пройшов у професійній, дискусійній та продуктивній обстановці.
Головна мета заходу втілювати у життя лозунг Ні хабарництву – розпочинається з кожного з нас (зі свого Я).
{gallery}img/novyny/krugli_stoli/november_2015/03_2{/gallery}