15 травня 2019 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проведено семінар для працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Черкаської області та центрів надання адміністративних послуг на тему: “Організація прийому та видачі документів у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».
Від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області участь у заході взяла головний спеціаліст Олена Бородій.
Учасників семінару поінформовано про порядок оформлення документів та законодавчі зміни щодо спрощення порядку надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Звернуто увагу на типові помилки, які допускаються під час заповнення заяв для реєстрації громадських формувань.