Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський та директор програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов приймають участь у «Національних консультаціях щодо посилення та розширення послуг безоплатної правової допомоги через нормативне врегулювання та бюджетування на місцевому рівні», що організовані Національним агентством з правового розвитку Республіки Індонезія, Фундацією Tifa та Правовою ініціативою відкритого суспільства (OSJI) і проводяться з 25 по 26 серпня 2016 року в місті Джакарта (Республіка Індонезія).
Метою національних консультацій є обговорення між національними та українськими експертами таких питань, як посилення та розширення послуг безоплатної правової допомоги через нормативне врегулювання та бюджетування на місцевому рівні, а також порівняння національних моделей безоплатної правової допомоги України та Індонезії. Сесії національних консультацій спрямовані на огляд Закону Індонезії «Про безоплатну правову допомогу» та механізму національного фінансування правових послуг, презентацію найкращих практик впровадження безоплатної правової допомоги місцевими урядами, бюджетування правової допомоги на місцевому рівні, що включатиме узгодження принципів найкращих практик.
Серед учасників обговорень – директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський та директор програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов, які діляться українським досвідом становлення та розвитку системи безоплатної правової допомоги як складової демократичного державного будівництва, розповідають про її роль у забезпеченні та дотриманні фундаментальних прав людини, у процесі проведення реформ в Україні, та в посиленні правової спроможності громад. «Дуже приємно знати, що твоя країна визнається як великий світовий чемпіон у сфері організації надання безоплатної правової допомоги. Особливо приємно, коли її назвали великим світовим чемпіоном представники четвертої країни в світі за чисельністю населення», – коментує захід Андрій Вишневський.
Також у консультаціях приймають участь національні фахівці-практики у сфері забезпечення доступу до правосуддя з Міністерства планування національного розвитку Індонезії, Національного агентства з правового розвитку Республіки Індонезія, Індонезійської фундації правової допомоги, Фундації «Індонезія», Фундації Tifa, а також Правової ініціативи відкритого суспільства (OSJI).
Виступ українських експертів з презентацією кращих національних практик організації надання безоплатної правової допомоги запланований на завтра, 26 серпня 2016 року.
Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах: