назад
09.07.14

В Києві обговорили стандарти якості надання безоплатної правової допомоги

Kyiv3 липня 2014 року в Києві відбувся кущовий семінар на тему «Стандарти якості надання вторинної безоплатної правової допомоги у кримінальному процесі» для адвокатів міста Києва.

На семінарах було обговорено питання запровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених наказом Міністерства юстиції від 25.02.2014 № 386/5, який набирає чинності 1 липня поточного року, а також моніторингу дотримання адвокатами цих стандартів.

Семінари організовані у рамках проекту «Розвиток інституційної спроможності управління якістю надання безоплатної правової допомоги», що реалізується Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у семінарах взяли директор та заступник начальника відділу забезпечення якості безоплатної правової допомоги Київського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Василяка та Олена Шаповал, та 36 адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.