В четвер, 24 вересня 2015 року, Директор Лубенського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артем Россоха виступив на нараді сімейних лікарів Лубенського району.
Він проінформував присутніх про діяльність системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні, види допомоги, що надаються в центрі, порядок отримання такої допомоги.
За словами директора центру, сімейні лікарі – важлива ланка взаємодії із сільськими жителями, адже люди звертаються до них не лише із медичних питань, а дуже часто розповідають їм про свої соціально-економічні проблеми.
Кожен присутній отримав інформативний роздатковий матеріал, який при необхідності допоможе зорієнтуватися в діяльності системи БВПД та допоможе знайти Центр для отримання кваліфікованої правової допомоги.