В понеділок та вівторок, 21 та 22 грудня 2015 року, в приміщенні Лубенського міськрайонного управління юстиції та в приміщенні міської бібліотеки №1 ім. В. Леонтовича працівники Лубенського центру спільно з Лубенським управлінням юстиції консультували громадян з правових питань.
До роботи “мобільного” консультаційного пункту також долучилась адвокат системи БПД Світлана Власова.
З кожною людиною для консультації проведено в середньому не менше 20 хв.
“Наша робота спрямована на допомогу кожній людині. Якщо є хоча б якась можливість вирішити проблему до суду, нею варто скористатись. Для цього ми надаємо максимально можливу первинну правову допомогу — перебираємо всі можливі механізми позасудового врегулювання”, – розповів директор Центру Артем Россоха.
За словами провідного спеціаліста Лубенського МРУЮ Яни Медведюк, такі виїзні прийоми допомагають налагодити взаємозв’язки між органами влади, місцевого самоврядування та Центром БПД.