10 грудня 2015 року в приміщенні Городенківської міської ради Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за підтримки міського голови Степана Яворського, проведено круглий стіл присвячений Міжнародному Дню прав людини. Участь у даному заході взяли представники громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області, також були присутні учасники АТО, голова громадської організації “Городенківське об’єднання учасників АТО” Орест Гаврилаш, внутрішньо переміщені особи з представником громадської організації “Надія на краще майбутнє” Юрієм Наливайко. Під час зустрічі обговорено питання щодо дотримання прав та свобод громадян та прав на безоплатну вторинну правову допомогу.
{gallery}pictures/2015.12.14_круглий_стіл{/gallery}