08 червня 2016 року у м. Полтава проведено акцію «вуличного інформування» щодо роз’яснення населенню про систему безоплатної правової допомоги. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД розповсюджували інформаційні листівки про діяльність Центру.
В ході проведення акції охоплено центральну частину міста Полтава.
Мешканці міста цікавились як отримати безоплатну правову допомогу та скористатися послугами адвоката за державні кошти.