07 жовтня 2016 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся круглий стіл, присвячений Дню юриста України на тему: Права та свободи людини і громадянина: ідея правової держави в контексті Європейської інтеграції України».
Участь в заході взяли представники вищих навчальних закладів, представники Регіонального та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас виступив перед учасниками з доповіддю «Завдання та особливості діяльності місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».
Окрім того, під час круглого столу учасниками були обговорені наступні теми: права та свободи людини і громадянина в їх історичному розвитку, право громадян на безоплатну правову допомогу в Україні, становлення системи безоплатної вторинної правової допомоги, особливості працевлаштування студентської молоді, правове регулювання в сфері міграції та сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні.