У Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувся семінар для студентів юридичного факультету, організований Першим київським місцевим центром з надання БВПД на тему «Запобігання домашньому насиллю, захист прав потерпілих».
Директор Першого київського місцевого центру Леся Бурчак розповіла студентам про проект «Я МАЮ ПРАВО!» – масштабну реформу правової свідомості, яка вплине на розвиток України як сучасної демократичної держави, оскільки ключовим елементом проекту є надання громадянам безоплатної правової допомоги, що дає можливість знати та захищати свої права кожному. Учасників заходу проінформували про зміни у національному законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству, про заходи (загальні та спеціальні) впливу на кривдника, про можливий алгоритм дії особи, яка зазнала домашнього насильства, а також про діяльність місцевих центрів, порядок надання первинної та вторинної правової допомоги.
Після семінару студенти мали можливість поспілкуватись з лектором та отримати відповіді на питання, які їх хвилюють. В жвавій бесіді було обговорено практичні аспекти правової допомоги жертвам насилля в сім’ї та досвід Першого київського місцевого центру у допомозі жертвам насилля.