24 травня 2017 року у відділі «Василівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшла робоча зустріч очільників установ системи БПД, що функціонують у Запорізькій та Донецькій областях.
Павло Наливайко, Оксана Савицька, Олег Батюк, Вікторія Харенко, Олександр Булгаков та Христина Подопригорова, завітали до Василівського бюро правової допомоги з метою ознайомлення з позитивним досвідом роботи самостійного відділу МЦ.
Валентин Лопухов розкрив очільникам Маріупольського та Краматорського місцевих центрів з надання БВПД секрети успішної роботи бюро та взаємодії з адвокатами, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації та громадськими організаціями району. Під час своєрідної екскурсії керівники місцевих центрів, що функціонують у Запорізькій області поділилися своїм досвідом з колегами з Донеччини.
За правовою допомогою та юридичними консультаціями звертатися до
Василівського бюро правової допомоги:
– адреса: м. Василівка, вул. Театральна, 14
– телефон: (06175) 7-67-30
– е-mail: vasylivske@legalaid.zp.ua