18 травня 2018 року відбулось робоче засідання Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області, який був створений за ініціативою Канадського проекту підтримки судової реформи в Україні.
В рамках зустрічі учасники обговорили важливі напрямі роботи Проекту та налагодження взаємодії прес-служб органів системи правосуддя. Також значну увагу було приділено питанню врахування гендерних аспектів в роботі органів системи правосуддя.
Нагадаємо, що Комунікаційний комітет системи правосуддя був утворений на початку грудня 2017 року та є робочою групою, до складу якої входять установи місцевої влади, системи правосуддя і правоохоронних органів Одеського регіону. Координатором комітету з організаційної роботи було обрано Світлану Клішину – директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.