назад
14.04.14

Відбувся черговий каскадний тренінг для адвокатів Миколаївської області, які надають безоплатну правову допомогу

12.04.2014 Mykolaiv12 та 26 квітня 2014 року відбувся каскадний тренінг на тему «Дії захисника під час судового провадження» для адвокатів Миколаївської області. Він став останнім з понад 50 каскадних тренінгів, які пройшли протягом березня-квітня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у тренінгу взяли 23 адвокати з Миколаївської області.

Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Миколаївським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадний тренінг «Дії захисника під час судового провадження» провела адвокат-тренер Надія Шелудченко.

У ході тренінгу обговорювались питання ролі захисника на окремих стадіях судового провадження, зокрема, вступної та заключної промов, прямого та перехресного допиту, доказування під час судового провадження. Обговорено методичні рекомендації на теми «Дії захисника під час кримінального провадження в суді 1-ої інстанції» та «Дії захисника з доказування на різних стадіях кримінального провадження (збирання доказів, адвокатське розслідування)».

З програмою тренінгу можна ознайомитися тут.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримають сертифікати.